W tym roku Święty Mikołaj Cię zaskoczy

Kreatywne prezenty na Święta 2022

Coraz bliżej Święta a wraz z nimi szał zakupowy i odwieczny dylemat każdego Świętego Mikołaja: czym obdarować konkretną osobę. Bywa, że bardzo dobrze znamy potrzeby danego członka rodziny i wiemy o czym marzy. Zdarza się też, że sam pisze list do Świętego Mikołaja, co znakomicie ułatwia nam sprawę zakupów. Co jednak, gdy musimy zakupić niespodziankę dla kogoś, kogo potrzeb nie jesteśmy w stanie odgadnąć? Jak poradzić sobie, kiedy słyszymy “niczego nie potrzebuję, wszystko już mam”? Dobrym sposobem jest porzucenie utartych schematów i poszukanie pomysłów na prezent, który zaskoczy i poprawi humor. Nie musi być praktyczny, wystarczy, że okaże się nietypowy i zaskakujący.

Śpiewać każdy może

Prezent, aby był udany nie musi wyglądać jak ten z reklamy. Precyzyjnie owinięte papierem pudełko z wielką, czerwoną kokardą stało się za sprawą mediów symbolem podarunku. A przecież obdarować kogoś możemy też czymś niematerialnym. Wyrywającą się prosto z serca piosenką albo zagranym na instrumencie utworem. Trudno znaleźć kogoś, kto nie lubi muzyki. Często konkretne kompozycje kojarzą nam się z miłymi wydarzeniami z przeszłości i przywołują wspomnienia. Trud, który trzeba włożyć by dobrze przygotować utwór, z pewnością zostanie doceniony. Osoby, które lubią rysować, malować i wykonywać inne prace plastyczne mogą wykorzystać swój talent i przygotować prezenty własnoręcznie. Samodzielnie wykonany szalik lub ciepła czapka z pewnością wywołają uśmiech na twarzy.

Wycieczka, kino, koncert, czyli świąteczna przygoda

Nietypowe prezenty na święta 2022 w sklepie Bee to też wszelkiego rodzaju bilety, vouchery i zaproszenia. Nawet nie znając preferencji osoby obdarowanej naszym prezentem, możemy wykazać się wyobraźnią i odrobiną szaleństwa. Czasem warto podejść do życia z przymrużeniem oka i zrobić coś niepraktycznego. Bilet na szalony musical dla poważnej księgowej? Voucher do wykorzystania w lodziarni dla cioci? A może bilet na koncert do filharmonii dla kogoś, kto nigdy w niej nie był?  Dlaczego nie! Wszak Święta to czas cudów i niespodzianek.

Posts Tagged with…